ZESTAW GŁOŚNIKOWY GC 294J

             ZESTAW GŁOŚNIKOWY GC 294P

             ZESTAW GŁOŚNIKOWY GC 394

 

 

ZESTAW GŁOŚNIKOWY GC 294J


   Zestaw głośnikowy GC 294J jest aktywnym głośnikiem kontrolnym, przeznaczonym do słuchowej kontroli materiałów dźwiękowych w radiofonii, telewizji, filmie i fonografii oraz do nagłaśniania małych sal lub innych pomieszczeń.
       GC 294J składa się ze wzmacniacza głośnikowego WG 50 oraz dwudrożnej kolumny głośni- kowej typu 4208 firmy JBL. Zestaw jest przeznaczony do zastosowań profesjonalnych, a dzięki specjalnie ukształtowanej charakterystyce umożliwia poprawny odsłuch sygnałów już z odległości 1 m. Wysokiej jakości głośniki z tytanową soczewką rozpraszającą oraz doskonałe parametry wzmacniacza mocy gwarantują bardzo dobrą jakość odsłuchu.
Zestaw ma symetryczne, transformatorowe wejście z gniazdem XLR-3. Wyposażony jest w regulator głośności. W końcówce mocy wzmacniacza zestawu pracuje nowoczesny układ scalony zabezpieczony przed przeciążeniami i przegrzaniem. Poza tym wzmacniacz ma wbudowany układ, chroniący głośniki przed skutkami pojawienia się na jego wyjściu (przy awarii) napięcia stałego. Zestaw zasilany jest napięciem zmiennym 220V 50Hz.
      Wzmacniacz mocy i kolumna stanowią jedną całość, tworząc łącznie aktywny zestaw odsłuchowy. Zestaw może pracować jako urządzenie wolnostojące lub zawieszane na ścianie. Do mocowania zestawu na ścianie służy uchwyt typu S 94.

DANE TECHNICZNE


Akcesoria:
Uchwyt mocujący do ścian S94

POWRÓT

 

ZESTAW GŁOŚNIKOWY GC 294P

   Zestaw głośnikowy GC 294P jest aktywnym głośnikiem kontrolnym, przeznaczonym do słuchowej kontroli materiałów dźwiękowych w radiofonii, telewizji, filmie i fonografii oraz do nagłaśniania małych sal lub innych pomieszczeń.
       GC 294P składa się ze wzmacniacza głośnikowego WG 50 oraz trójdrożnej kolumny głośnikowej PERFECT typu ZgC-100-8-515 firmy TONSIL.
      Zestaw ma symetryczne, transformatorowe wejście z gniazdem XLR-3. Wyposażony jest w regulator głośności.
W końcówce mocy wzmacniacza zestawu pracuje nowoczesny układ scalony zabezpieczony przed przeciążeniami i przegrzaniem. Poza tym wzmacniacz ma wbudowany układ, chroniący głośniki przed skutkami pojawienia się na jego wyjściu (przy awarii) napięcia stałego. Zestaw zasilany jest napięciem zmiennym 220V 50Hz.
      Wzmacniacz mocy i kolumna stanowią jedną całość, tworząc łącznie aktywny zestaw odsłuchowy. Zestaw może pracować jako urządzenie wolnostojące lub zawieszane na ścianie. Do mocowania zestawu na ścianie służy uchwyt typu S 94.

DANE TECHNICZNE

Akcesoria
Uchwyt mocujący do ściany - S 94

POWRÓT

 

ZESTAW GŁOŚNIKOWY GC 394

   Zestaw głośnikowy GC 394 jest aktywnym głośnikiem kontrolnym, przeznaczonym do nagłaśniania małych sal lub innych pomieszczeń oraz do łączności służbowej w studiach radiowych i telewizyjnych. Może też być wykorzystywany jako pomocniczy głośnik odsłuchowy wszędzie tam, gdzie nie ma szczególnych wymagań co do jakości odsłuchu.
       GC 394 składa się ze wzmacniacza głośnikowego WG 15 oraz dwudrożnej kolumny głośnikowej typu Zg-30/C/S/2 firmy TONSIL.
      Zestaw ma symetryczne, elektroniczne wejście z gniazdem XLR-3. Wyposażony jest w regulator głośności. W końcówce mocy wzmacniacza zestawu pracuje nowoczesny układ scalony zabezpieczony przed przeciążeniami i przegrzaniem. Zestaw zasilany jest napięciem zmiennym 220V 50Hz.
      Wzmacniacz mocy i kolumna stanowią jedną całość, tworząc łącznie aktywny zestaw odsłuchowy. Zestaw może pracować jako urządzenie wolnostojące lub jako zawieszane na ścianie. Uchwyt mocujący wchodzi w skład wyposażenia zestawu.
 

DANE TECHNICZNE

POWRÓT

CENTRUM NAUKOWO-BADAWCZE TECHNIKI RADIA I TELEWIZJI
CENRiT
ul. Wałbrzyska 3/5, 02-739 Warszawa, tel/fax: 843 19 10
POZDRAWIAM MIENCIELA SINKA :]